Zostaň s nami v kontakte: Zilina Bytča

Vitajte Doma s Milanom Ondríkom

Kde a kedy ?

Soňa Műllerová hostí Milana Ondríka, čerstvého držiteľa filmovej ceny Slnko v sieti za najlepší mužský herecký výkon vo filme Eva Nová.

V hereckých kruhoch sa o Milanovi Ondríkovi hovorí, že je bohém a búrlivák so živočíšnym hereckým prejavom. Svoju živočíšnosť sa snaží krotiť doma s rodinou, ale svoj búrlivý temperament si stále udržuje. Veď akoby sa bez neho obišiel v divadle, kde sa všetko snaží robiť s hereckým nasadením na 120%. Desať rokov pôsobil v Divadle Andreja Bagara v Nitre, v súčasnosti patrí medzi najobsadzovanejších hercov Slovenského národného divadla, kde má v tejto sezóne na repertoári až 14 titulov. Na začiatku svojej hereckej dráhy „trhal“ kulisy, dnes si už z javiska odnesie len pár modrín. Aj keď má radšej divadlo než film, na filmovom plátne sa v poslednom čase objavuje často. Do svojich filmov ho rád obsadzuje Juraj Nvota (Kruté radosti, Muzika, Rukojemník). Zaskvel sa aj v oceňovanom debute dokumentaristu Marka Škopa Eva Nová, kde hrá syna Milke Vášáryovej. Za tento herecký výkon nedávno získal filmové ocenenie Slnko v sieti.

Popis

Nielen hudobnou hostkou večera bude pesničkárka so zaujímavou farbou hlasu a neprehliadnuteľným výrazom Katarína Kubošiová. Dcéra herečky Evy Pavlíkovej, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Katarzia, sa na našej hudobnej scéne nedá prepočuť ani prehliadnuť. Začínala s gitarou ako samouk spievať svoje texty, ktoré mala načmárané na nákupnom zozname. A to platí stále. Intuitívne hľadá, čo sa jej páči a také pesničky potom skladá a píše.

 

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasazilina.sk

Odporúčame

Food/Drink festival

Food & Drink festival. Bohatý kultúrny program, zábavné akcie pre deti a výstava historických vozidiel.

Hobby a odborné podujatia

ADAM ĎURICA - SPOLU TOUR 2017 V ŽILINE

„Čo nedokážeš sám, to dokážeme SPOLU.“ Mladý a úspešný hudobník, dvojnásobný víťaz prestížnej ankety OTO v kategórii spevák roku, autor hitov Neľutujem a Mandolína vydáva po roku a pol od platinového albumu Mandolína novú dosku. Tá sa volá SPOLU a nachádza sa na nej 12 nových skladieb vrátane hitov SPOLU a Dovtedy. Nový album predstaví Adam aj naživo na svojom koncertnom turné s názvom SPOLU TOUR.

Koncert